בדיקת אולטרסאונד לכלב

בדיוק כמו שכל אדם רוצה לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, על ידי רופאים בעלי ניסיון ובמקום נקי ואסתטי, כך גם לבעלי החיים מגיע לקבל את הטוב ביותר בתקופה שבהם הם חולים ונמצאים במצוקה. כיום, ישנם בתים רבים המאמצים חיות מחמד, ואלו הופכים להיות חלק בלתי נפרד מן המשפחה.

מטבע הדברים, כשם שלכל אחד מבני המשפחה היינו רוצים להעניק את המקסימום שאפשר בתקופת חוליים, גם לבעלי החיים הם ירצו לדאוג לכל מה שאפשר כדי להקל עליהם. המרכז הרפואי “מחמדי” במודיעין הוקם בדיוק בשביל המטרה הזאת – להעניק לבעלי החיים את שירותי הרופאה הטובים והמתקדמים ביותר.

מודל הטיפולים של המרכז הרפואי מחמדי

בתקופת התפשטות מגפת הקורונה, נוכחנו לראות עד כמה שיטת הפעולה של מערכת הבריאות בישראל באמצעות מערכת של קופות חולים הפרוסות ברחבי הארץ היא יעילה והכרחית. במרכז הרפואי מחמדי לוקחים את דרך הפעולה הזאת גם לעולם הטיפול בבעלי החיים.

אנו מציעים לאנשים המחזיקים בבית חיות מחמד, מודל המאפשר להם את כלל הטיפולים ושירותי הבריאות הנזקקים במהלך חייהם של בעלי החיים, ללא צורך להיכנס להוצאות כספיות חריגות, אלא על ידי תשלום חודשי קבוע, בדיוק כמו שאנחנו משלמים מדי חודש לקופות החולים השונות. ניתן לבחור מתוך מגוון מסלולים שונים, כאשר כל אחד מהם מציע חבילה שונה של שירותים רפואיים, וכמובן תשלום חודשי בגובה משתנה.

בדיקות אולטרסאונד ורנטגן במרכז הרפואי מחמדי

כחלק מן השירותים הרפואיים המוצעים במרכז הרפואי מחמדי לבעלי חיים, נערכים במקום שירותי הדמיה מתקדמים המאפשרים צילומים של כלל סוגי בעלי החיים. בעזרת מכשיר רנטגן וטרינרי הפועל בעוצמה גבוהה, ניתן לבצע צילומים לבעלי החיים תוך הקפדה על זמן חשיפה מינימלי לקרינה.

פיתוח התמונה לצורך פענוח התוצאות מתבצע על ידי מכשיר המכונה DR, המפתח את התמונות בצורה דיגיטלית באיכות מעולה מעל גבי מסך המחשב. את הצילום אשר מתקבל, אפשר לשפר ולחדד באמצעים טכנולוגים מתקדמים, ואין צורך בביצוע של צילומים נוספים כמו בעבר על מנת להגיע אל התמונה המושלמת.

מה עושים עם התמונות המתקבלות בצילומי האולטרסאונד והרנטגן?

לאחר ביצוע צילום במרכז הרפואי, התמונה תשלח אל המומחה הרלוונטי העוסק בתחום אשר בגללו נדרש בעל החיים לצילום, והלקוח יקבל העתק של התמונה שהתקבלה באמצעות תקליטור או הדואר האלקטרוני. במקרים מסוימים ולפי צורך, מתבצעת במקום גם בדיקת אולטרה סאונד על ידי איש מקצוע אשר מתמחה בביצוע בדיקות מן הסוג הזה בבעלי חיים.

למה כדאי לקבל את השירותים הווטרינריים במחמדי?

במרכז הרפואי מחמדי מאמינים כי גם לבעלי החיים מגיע טיפול רפואי המתבצע מתוך הבנה ורגישות, בדיוק כמו לבני האדם. לצוות הרפואי יתקבלו רק אנשי צוות שאמונים על הגישה הזאת, והם יבצעו את כלל הבדיקות מתוך הבנה שכל בעל חיים בפני עצמו הוא עולם ומלואו, וצריך להתחשב בתחושות וברגשות שלו ולבצע את הבדיקות והטיפולים תוך הקפדה על מינימום של כאב הכרחי.

בנוסף, במרכז הרפואי מחמדי יודעים להתאים לכל בעיה את צורת הטיפול שלה כאשר אנשי הצוות במקום יודעים להשתמש גם ביתרונות של הרפואה המערבית המתקדמת, ולשלב אותם במקרה הצורך את הרפואה האלטרנטיבית כדי למצוא את הפתרון הטוב ביותר לבעיה ממנה סובל בעל החיים.

כמו כן, העובדה שמדובר על מרכז רפואי גדול המכיל במקום אחד את כלל סוגי הבדיקות והטיפולים הווטרינרים, ופתוח מדי יום עד השעה 11 בלילה, מאפשרת לבעלים של בעלי החיים לחסוך מעצמם נסיעות וטלטולים מיותרים, ולסיים את כלל הבדיקות והטיפולים במהירות וביעילות.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.