כלב עם קולר דוחה פרעושים

קולר נגד פרעושים – כל מה שרציתם לדעת

שמירה על בריאות בעלי החיים שלנו (לרבות כלבים הנחשבים לבעל החיים הנפוץ ביותר שבני אדם מגדלים בביתם) היא חלק חשוב ובלתי נפרד מאימוץ/גידול בעל חיים בכלל והכלבים שלנו בפרט. בדיוק כמו תינוק קטן שזקוק להורים שלו כדי לשרוד, לאכול, לקבל הגנה, קורת גג ולגדול הרי שגם הכלבים שלכם שאתם מגדלים זקוקים לטיפולים, למזון ולכם שתשמרו עליהם כדי שהם יוכלו לשמור עליכם ולספק לכם שמחת חיים, חברות אמת ועוד.

אחת הבעיות הגדולות ביותר עם כלבים היא פרעושים ופשפשים שמגיעים אתם מהטיולים שאתם עושים עמם בחוץ ואל תוך הבית. מלבד העובדה שאלה יכולים להטריד אתכם ואת הכלבים שלכם עד לרמה של שיגעון הרי שאלה גם עוקצים, מוצצי דם ועשויים להעביר וירוסים ומחלות שונות. אחד הפתרונות הטובים ביותר יהיה קולר נגד פרעושים. 

כיצד נטפל בפרעושים בצורה הטובה והמקיפה ביותר?

טיפול מלא בפרעושים כולל הרבה מעבר לרכישת קולר נגד פרעושים. צריך לקלח היטב את הכלב עם שמפו דוחה פרעושים ופשפשים, במקביל לשאוב היטב את אזור הרביצה של הכלב בבית, את הספות והמיטות, את השטיחים ואף לכבס את הסדינים ב-40 מעלות לפחות.

הפרעושים אולם מגיעים עם הכלבים כאשר אנו מטיילים אתם בפארק, משחררים אותם בחצר או לוקחים אותם איתנו לטבע אולם הם יכולים לקפוץ גם עלינו אל תוך הנעליים והבגדים, אפילו על השיער שלנו ובוודאי על הפרווה של הכלבים ולהגיע אל תוך ביתנו, להתפזר ולהתרבות בתוך הבית במקומות שונים. 

מהו קולר נגד פרעושים וכיצד הוא יכול לסייע לנו?

קולר נגד פרעושים יהיה קולר הספוג בחומר כימי מיוחד אותו שמים לכלב במקום הקולר הרגיל לפחות לתקופת הקיץ/תקופת הטיפול בפרעושים. החומר הכימי מתפזר לאט לאט בסביבת הצוואר והראש של הכלב, כאשר חלק ממנו אף נספג בעורו של הכלב. הקולר דוחה את הפרעושים ומסייע בהפחתת הימצאותם על הכלב.

חלק מהקולרים מיוצרים בצורה כזו שיוכלו להרחיק את הפרעושים רק מעצם הריח של הקולר, אחרים מיוצרים בצורה כזו שיעבדו רק כאשר הפרעושים יעקצו את הכלב וכתוצאה מכך יורעלו מהחומר שנספג בעורו… ישנם קולרים איכותיים יותר ואחרים פחות איכותיים. אלה נבדלים זה מזה גם בריח שהם מפיצים, גם באורך הזמן שהקולר באמת יעיל וכמובן גם באופן העבודה שלו מול הפרעושים.

האם הקולר פותר אותנו לגמרי מהפרעושים?

הקולר יעיל מאוד נגד פרעושים ומרחיק אותם או מחסל אותם (בהתאם לסוג הקולר והאופן שבו הוא עובד) אולם הוא פועל בצורה נקודתית על אזור הראש והצוואר. חלק מהפרעושים אוהבים להתגודד באזור שמעל הישבן/הזנב ולשם ככל הנראה האפקט של הקולר לא יהיה יעיל. לכן על מנת למקסם את הטיפול בכלב נגד פרעושים מומלץ גם לשלב אמפולה מיוחדת נגד פרעושים, לדאוג לניקיון הכלב ואזור הרביצה שלו וגם להשתמש בקולר כמובן.

האם החומר שבקולר לא פוגע בכלב שלנו?

הקולרים והחומרים שבהם מיוצרים בצורה כזו שיופרשו אל תוך עורו של כלב ובכדי לא לפגוע בבריאותו אלא רק לשמור מפני הפרעושים. אם יש לכם ספקות אנא התייעצו עם הווטרינר המקצועי שלנו במחמדי ונשמח לתת לכם שירות.

אם אני גר בקומה גבוהה בבניין מגורים האם עדיין אצטרך קולר נגד פרעושים?

מגורים בקומה גבוהה היא לא בטוחה לכך שהפשפשים והפרעושים לא יגיעו אל ביתכם. הרי שתצטרכו להוציא את הכלב שלכם החוצה לצרכים כמה פעמים ביום, סביר להניח שהוא יפגוש אדמה או דשא ושם עשויים להימצא פרעושים/פשפשים שעשויים לקפץ לתוך הפרווה של הכלב שלכם או אפילו על הנעליים/הבגדים שלכם. משם הם יכולים להגיע אתכם אל ביתכם ובבית להתפזר ולהסתתר בתוך השטיח, באזור הרביצה של הכלב, על המיטה, על הספה בסלון ועוד. ככל שתקדימו לטפל בנושא ולפעול למניעת הגעת הפשפשים כך ייטב. 

היכן נוכל להשיג קולר איכותי נגד פרעושים?

אנו במחמדי, שירותי בריאות וטרינריים, נשמח לספק לכם קולר נגד פרעושים, איכותי ומקצועי ובמחיר אטרקטיבי במיוחד ללקוחות המרכז. במרכז הרפואי שלנו תוכלו למצוא גם מגוון רחב של שירותים וטיפולים לבעלי חיים: בדיקות רופא, שירותי מעבדה וצילומים, חיסונים, שירותי סירוס ועיקור, ניתוחים וטיפולים מורכבים, טיפולי שיניים, טיפולים נגד פרעושים, טיפולי רפואה משלימה ואפילו מזון וציוד שתוכלו לרכוש אונליין או במרכז עצמו. 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.