צוות מחמדי


ד"ר אילן שבכר


כבר כילד קטן, נהגתי לטפל ולהאכיל את הכלבים והחתולים העזובים של השכונה. מאז ועד היום, אני רואה במקצוע שלי ייעוד ושליחות. בבית אני מגדל שני כלבים אסופיים, אומה וליאו. בשעות הפנאי אני אוהב לטייל ולקרוא.

ד"ר ספוואן אבו רמילה


היי שמי ספוואן אבו רמילה מאז שאני זוכר את עצמי אהבתי בעלי חיים. היה לי ברור כשאגדל אהיה וטרינר. לאחר שסיימתי את לימודי התחלתי לעבוד כוטרינר. הגשמתי חלום ילדות! את כל כולי ואהבתי אני נותן לבעלי החיים.

ד"ר אנה פסיס


שמי אנה, אני עושה את עבודתי מכל הלב. אני גרה בנעלה עם בת זוגי. אנחנו מגדלות בבית 2 ילדים, 3 חתולים ו 1 צב מיים. כולם מתחנכים ברוח הבודהיזם.

ד"ר נעמה סטורלזי


בעקבות אהבתי הגדולה לרפואה ולבעלי חיים , מצאתי שתחום הוטרינריה עונה על כל מאוויי. מאז שסיימתי את לימודיי, אני זוכה לעבוד עם היצורים המדהימים האלה. בבית אני מגדלת שני ילדים פרוותיים- פפה ונודל, כלב וחתול. בשעות הפנאי שלי, אני אוהבת לטייל ולהיות עם משפחתי.

אורלי פנחס


שמי אורלי פנחס נשואה ואם לשלושה ילדים מדהימים. את דרכי במחמדי התחלתי בעמדת הקבלה. במרוצת השנים עברתי לנהל את המרפאה. את אהבתי לבעלי החיים קבלתי כבר בילדותי. כיום אני מגדלת כלבה מקסימה בשם טופי והיא הלב של המשפחה

שירה שועלי


בעלי החיים תמיד היו חלק ממשפחתי. גידלתי כלבים, חתולים, שרקנים, אפרוחים, אווזים וסוסים. כיום מגדלת בן זוג, שלוש בנות, כלב, שני חתולים ותוכית. במקביל, מדריכה רכיבה טיפולית לילדים וצלמת.

נועם גולדמן


מאז שנולדתי הייתי מוקפת בבע''ח, ומאז לא נפרדו דרכינו :) במושב טיפלתי בחתולים העזובים ובכלבים המשוטטים. התנדבתי בחוות ובפינות החי יש לי כלבה ומספר חתולים מקסימים אני סטודנטית למדעי בע"ח בשנה האחרונה ללימודים, ומכוונת ללימודי וטרינריה. בזמני הפנוי אוהבת לטייל, לשמוע מוסיקה, לשיר ולנגן

ענת מאי


ענת מאי- בת 27 נשואה לגיא ואמא לילדות פרוותיות במיוחד, לולה וזואי (המוצגות בתמונה). מגיל צעיר מאוד נהגתי לתפור מעילים ותחפושות לכלבים. ובכל חורף ריפדתי מיטות ומתקנים לכל חתולי הרחוב כדי לשמור עליהם מהגשם, או כדי לתת להם צל בקיץ. תחביבים: ציור, תפירה וגינון.

גיא פלגי


גיא פלגי, בן 28 נשוי, ממודיעין. בעלים של כלבה וחתולה וגמל שלמה. מגיל צעיר נהגתי לחקור דבורים ונמלים ולחלץ נחשים ,וכנער טיפלתי בסוסים ובחיות המשק בחווה. תחביבים:פריזבי, גיימינג, זמן איכות עם אשתי.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.