מוצרים שכל מגדל כלבים צריך

7 מוצרים שכל מגדל כלבים צריך

אימוץ כלבים לביתכם יכול להוסיף המון ברכה ונשמה לבית, אולם מדובר ביצור חי שיש לזכור שצריך לגדל אותו בצורה הטובה ביותר. כדי לעשות זאת תצטרכו להעניק לכלב שלכם הרבה מעבר לקורת גג. אנו מדברים על תשומת לב ואהבה, מיטה חמה, אוכל באיכות טובה, טיפול רפואי הולם, חיסונים ועוד. כעת נסקור כמה מוצרים שכל מגדל כלבים צריך.

#1 – אוכל ומים:

המצרכים הבסיסיים שכל מגדל כלבים צריך הם כמובן מזון ומים. בעוד שמים ניתן למלא מהברז במטבח את המזון לכלב שלכם תצטרכו לרכוש מחנות חיות. חשוב יהיה לבחור במזון מספיק איכותי שישמור על אורך חיים בריא ותקין של הכלב שלכם ואף יתרום להארכת חייו. חשוב לזכור שיש מזון המיועד לגורים, מזון המיועד לכלבים בוגרים ומזון המיועד לכלבים מבוגרים. לכל אחד מאלה יש צרכים גופניים אחרים ובדרך כלל חברות ייצור המזון ייבנו את סוג הגרגירים, מידת הקשיחות שלהם, הגודל והמרכיבים של המזון בהתאם לצריכה המומלצת של כלב ממוצע לפי גילו ומצבו הבריאותי. ניתן כמובן לרכוש גם אוכל היפולארגני המפחית את הסיכון לתגובה אלרגית של הכלב שלכם. כדאי לרכוש קערות פלסטיק או מתכת איכותיות שתוכלו למזוג בהם את המזון והמים לכלב שלכם.

#2 – קולר ותג שם:

גם אם אתם מגדלים את הכלב בתוך הבית ולא בחצר, הרי שבכל יום תצאו אתו לטייל בחוץ לעשיית צרכים. לכן חשוב שיהיה לו קולר עם תג שם ורצועה מתאימה. הקולר עם תג השם חיוניים למקרה והכלב יברח מהרצועה או אפילו כאשר אתם פותחים את הדלת בבית או משחררים את הכלב בגינה והוא מוצא דרך לברוח מעבר לחומר/הגדר. קולרים, תגי שם ורצועות מגיעים במגוון צבעים, גדלים, איכויות וחומרי גלם שונים. ניתן לבדוק בחנות המוצרים שלנו רצועה מתאימה עבור הכלב שלכם.

#3 – מיטה חמה:

כל כלב זקוק למיטה חמה או לכל הפחות מזרן רביצה בה יוכל לשכב לישון במהלך היום והלילה כשיצטרך. כלבים ישנים שעות רבות במהלך היום. לעתים הם ירבצו על הרצפה ולעתים הם יחפשו פינה רכב ונעימה. ישנן מיטות מסוגים שונים ומגוונים אותם תוכלו למצוא בחנות שלנו. חלקן עשויות מספוג עם כרית באמצע, אחרות עם מסגרת פלסטיק וכרית ואילו אחרות יכולות להיות מזרן גדול ונעים ללא מסגרת. כדאי להתאים את גודל המיטה לגודל הכלב שמצד אחד לא תהיה קטנה לו מדי אך גם לא גדולה וקרירה עבורו.

#4 – צעצועים מגוונים:

כאשר בוחנים רשימה של מוצרים שכל מגדל כלבים צריך בביתו אין ספק כי צעצועים יהיו במקום בולט ברשימה. ישנם סוגים שונים של צעצועים וכדאי שיהיו כמה כאלה בבית. חלקם למטרות פנאי והנאה ועוזרים להפיג את השעמום, ואילו צעצועים אחרים יכולים לסייע בפיתוח המחשבה והאינטליגנציה של הכלב שלכם. כמו כן ישנם צעצועי לעיסה וצעצועים אחרים העוזרים לחיזוק וניקוי השיניים.

#5 – משחה ומברשת שיניים:

הכלבים שלכם אולי לא יכולים לצחצח שיניים בעצמם אבל הם זקוקים לטיפול היגייני לעתים דחופות. מומלץ לפחות אחת למספר ימים להבריש את שיני הכלב שלכם עם משחת שיניים ייעודית לכלבים (זהירות לא להשתמש במשחה של בני אדם).

#6 – מוצרי טיפוח:

מוצרי טיפוח נוספים כמו שמפו מיוחד לכלבים. יש מרכבים אורגניים המיועדים למניעת נשירה וחיזוק הפרווה אצל כלבים. גם כאן צריך לקחת בחשבון שיש מוצרים המתאימים לכלבים בוגרים, אחרים למבוגרים ואחרים לגורים.

#7 – מוצרי הדברה:

מוצרים אלה מיועדים למנוע הגעתם של פרעושים וקרציות שיכולים למרר את חיי הכלב שלכם, וגם את החיים שלכם בסופו של דבר. תוכלו לקנות כדורים בהמלצת הווטרינר שלכם שצריך לתת אחת לתקופה מסוימת (בהתאם לסוג הכדור) לכלב שלכם. תוכלו לקנות תכשירים שונים המסייעים בניקוי הפרווה ואולי אפילו קולר עם חומר מיוחד להרחבת הפרעושים.

כל המוצרים הללו ואחרים תוכלו למצוא אצלנו בחנות של מחמדי. ניתן להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו בכל צורך דרך הטלפון.

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.