בדיקת מעבדה לחתול במחמדי

זה לא סוד שילדים ומבוגרים רבים אוהבים לאמץ אל חיקם בעל חיים, ולדאוג לטפל בו במשך חייו. לא פעם, מדובר דווקא על בעלי חיים מסכנים אשר נמצאו ברחוב במצב רפואי לא פשוט, ובשביל לשמור על בריאותם צריך לקבל עזרה מאנשי מקצוע בתחום הוטרינריה. בישראל, בניגוד למדינות אחרות כמו למשל ארצות הברית, שירותי הרפואה של בני האדם פועלים באמצעות רשת קופות חולים, כאשר כל אזרח צריך להיות משויך אל אחת מהן, ולשלם להן לפי מסלול חודשי.

במהלך השנים בהם השתוללה מגפת הקורונה, השיטה הזאת התבררה כמוצלחת במיוחד, כאשר קופות החולים סייעו במלחמה בהתפשטות הנגיף, אם באמצעות הקמת מערכי בדיקה או מתחמי חיסונים. במרכז הרפואי “מחמדי” הממוקם בעיר מודיעין, החליטו שגם לבעלי החיים ולבעלים שלהם מגיעה את האפשרות לקבל מסלול דומה לקופות החולים, ולאפשר לבעלים של החיות לשלם תשלום חודשי ולקבל את כלל השירותים הרפואיים הנדרשים עבור בעלי החיים.

אילו שירותים ניתן לקבל במסגרת בדיקות מעבדה לבעלי חיים?

כפי שנכתב, המרכז הרפואי מחמדי דומה במידה מסוימת לקופות החולים בישראל, כך שלאחר שהבעלים משלם תשלום חודשי, הוא זכאי לקבל את כלל השירותים הרפואיים הנכללים במסלול שבחר.

עם זאת, במרכז הרפואי מחמדי לבעלי חיים תוכלו לקבל שירותים רפואיים רבים אפילו יותר מקופת חולים רגילה, ולבצע במקום מגוון רחב של טיפולים, בדיקות ואפילו טיפולי שיניים וניתוחים, כדי שלא תצטרכו להיסחב עם בעלי החיים בדרכים ממקום למקום בכדי לקבל את הטיפול המתאים.

בין היתר במרכז הרפואי מחמדי מבצעים בדיקות מעבדה לבעלי החיים, צילומים במכשור מתקדם, צילומי אולטרסאונד, חיסונים, טיפולי שיניים, ניתוחים ועוד.

כיצד מתבצעות בדיקות מעבדה במרכז הרפואי מחמדי?

במחמדי קיימת מעבדה משוכללת, אשר מספקת לוטרינרים תשובות מבדיקות הדם בתוך כחצי שעה. המעבדה, הנחשבת למובילה מסוגה בארץ, מבצעת בין היתר: ספירת דם, בדיקות לגילוי של מחלות זיהומיות בחתולים וכלבים, בדיקות הורמונליות לגילוי בעיות כמו הפרעה בבלוטות התריס, בדיקות שתן, בדיקות איידס לחתולים, אבחון מוקדם של מחלות הקשורות בכליות, ביוכימיה, סוכרת, בדיקת לגילוי של קדחת קרציות ועוד.

ניתוחים לבעלי חיים במרכז הרפואי מחמדי

את הניתוחים במחמדי מבצעים צוות מיומן הכולל וטרינרים מנוסים וכן אחים ואחיות, אשר עורכים מגוון ניתוחים הכרחיים אשר נדרשים לצורך בריאותם של בעלי החיים, בתחומים כמו: קרדיולוגיה, אורטופדיה ועוד. לרשות הצוות עומד חדר ניתוח מתקדם המכיל בתוכו ציוד כירורגי משוכלל, על מנת לאפשר ניתוחים ברמה הגבוהה ביותר, עם אחוזי הצלחה גבוהים.

את הניתוחים עורכים לאחר הרדמה באמצעות גז, ותוך ניטור צמוד של פעילות הלב וניטור ריכוז החמצן בדמו של בעל החיים. בעזרת ניטור המדדים, אפשר לצמצם מאוד את הסיכונים הקיימים מטבע הדברים כמעט בכל ניתוח, ולאפשר לצוות הרפואי להגיב במהירות לכל שינוי במדדים. במיוחד כאשר מדובר על ניתוח של בעל חיים בגיל מבוגר או בעלי חיים הסובלים מבעיות שונות בלב, ליכולת לנטר את פעילות הלב והחמצן ישנה חשיבות מכרעת בהצלת חייו של בעל החיים במקרה חירום.

מה קורה לאחר הניתוח של בעל החיים?

לאחר הניתוח נשאר בעל החיים יחד עם בעליו לכמה שעות של התאוששות, כאשר בכל הזמן הזה הצוות הרפואי עוקב בצורה מתמדת אחר מצבו ואחרי כל שינוי, כדי לוודא שהוא מחלים כמו שצריך. במרבית המקרים ישוחרר בעל החיים אל ביתו באותו היום, וכל מה שיצטרך מעתה ואילך הוא רק לחזור עוד פעם אחת לביקורת אצל הווטרינר רק כדי לוודא שהכל בסדר ובעל החיים מחלים מניתוח כמו שצריך.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.